Abracon AISC-1008F-8R2G-T
Ind Chip Unshielded Wirewound 8.2uH 2% 7.9MHz 23Q-Factor Ferrite 330mA 1008 T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Electro Sonic
Datasheet7 페이지7년 전
LKR
Sager Electronics
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-05-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
General Purpose Inductor, 8.2uH, 2%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1111
Fixed Inductor 1008 8.2µH ±2% 330mA 3.3Ω 40MHz 20@7.9MHz
RF Inductors - SMD FIXED IND 8.2UH 330MA 3.3 OHM
Ind 8.20 Uh 0.330 A 3300.00 Mohm/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon AISC-1008F-8R2G-T
AISC-1008F 1008 (2520Metric) 0.115Lx0.110W 2.92mmx2.79mm 8.2muH