Vishay BZT52C56-E3-18
Diode Zener Single 56V 7% 500mW 2-Pin SOD-123 T/R
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
TMEBZT52C56-E3-18010K
19h
TTIBZT52C56-E3-18010KTape & Reel
23h
NewarkBZT52C56-E3-18010KTape & Reel
AvnetBZT52C56-E3-18010K
4d
TTI EuropeBZT52C56-E3-18010KTape & Reel
23h
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ3年前
Stock
168
Case/Package
SOD-123-2
SOD-123-2
Zener Voltage
56 V
56 V
56 V
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Dissipation
410 mW
410 mW
410 mW
Impedance
135 Ω
135 Ω
135 Ω