Vishay BZT52C56-E3-08
Tape & Reel (TR) ±5% Surface Mount ZENER DIODE Zener Diode 100nA 410mW 56V 135Ohm
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ3年前
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
-1.38%
Stock
85,960
Case/Package
SOD-123-2
SOD-123-2
Zener Voltage
56 V
56 V
56 V
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Dissipation
410 mW
410 mW
410 mW
Impedance
135 Ω
135 Ω
135 Ω