Vishay 173D224X0035U
Cap Tant Solid 0.22uF 35V 20% (2.41 X 6.6mm) Axial 125°C Ammo Pack
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet10ページ3年前
代替部品
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
1
Capacitance
220 nF
220 nF
Mount
Through Hole
Case/Package
Axial
Molded
Voltage Rating (DC)
35 V
35 V
Tolerance
20 %
20 %
ESR (Equivalent Series Resistance)
17 Ω
Leakage Current
500 nA
500 nA
Dissipation Factor
3 %
3 %
サプライチェーン
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2001-01-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Cap Tant Solid 0.22uF 35V 10% (2.41 X 6.6mm) Axial 125°C Ammo Pack
Yageo GroupT350A224K035AT
Cap Tant Solid 0.22uF 35V 10%( 4.5 X 7.1mm) Radial 2.54mm 125C Bulk