KYOCERA AVX TAP224M035CCS
Tantalum Capacitor, Tap Series, 0.22 F, 20%, 35 V, Radial Leaded, 5 Mm Rohs Compliant: Yes
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet5ページ4年前
Datasheet7ページ20年前
element14 APAC
Farnell
_legacy Avnet
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
-8.51%