Yageo Group C1825X104KDRACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1kV 0.1uF X7R 1825 10% Flex Soft
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet24ページ2年前
Datasheet22ページ7年前
Newark
Farnell
element14 APAC
在庫履歴
3か月間の傾向:
-29.23%
Stock
97,646
Capacitance
100 nF
100 nF
100 nF
Voltage Rating (DC)
1 kV
1 kV
1 kV
Tolerance
10 %
Height
2.5 mm
2.5 mm
2.5 mm