ITT / Cannon MS3102R22-14PZ
Conn MIL-C-5015 Circular PIN 19 POS Solder ST Box Mount 19 Terminal 1 Port
NRND
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ6年前
Newark
Farnell
在庫履歴
3か月間の傾向:
-100%
代替部品
Price @ 1000
Stock
101
Authorized Distributors
5
Gender
Male
Male
Number of Positions
19
Mount
Panel
Panel
Termination
Solder
Solder
Fastening Type
Threaded
Threaded
Orientation
Straight
Straight
Contact Plating
Silver
Silver
Voltage Rating
Current Rating
22 A
Introduction Date2000-03-30
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 1 year ago)
関連部品
ITT / CannonCA02COME22-14S
Circular Connector, Mil-C-5015 Series (Vg95234), Receptacle, 19, Socket, Crimp, Panel Mount
ITT / CannonMS3102E22-14P
ITT / CannonCA3102R22-14S
Circular Connector, CA, Box Mount Receptacle, 19 Contacts, Solder Socket, Threaded, 22-14
Amphenol IndustrialMS3102E24-7P
Conn MIL-C-5015 Circular PIN 16 POS Solder ST Box Mount 16 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialMS3102E28-11P
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 22 POS Solder ST Box Mount 22 Terminal 1 Port
Amphenol Industrial97-3102A-22-14P
説明
MIL Series Connector, 19 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Receptacle
Circular Connector, Receptacle, Size 22, 19 Position, Box; Military Specification:Mil-Dtl-5015 Series; Circular Connector Shell Style:Box Mount Receptacle; Núm. De Contactos:19; Circular Contact Type:Pin Soldable; Insert Rotation:Z |Itt Cannon MS3102R22-14PZ