ITT / Cannon CA3102R22-14S
Circular Connector, CA, Box Mount Receptacle, 19 Contacts, Solder Socket, Threaded, 22-14
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ4年前
Farnell
Master Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-91.27%
Stock
623
Authorized Distributors
6
Gender
Female
Female
Number of Positions
19
Mount
Flanges, Panel
Panel
Current Rating
22 A
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2000-03-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
ITT / CannonMS3102R22-14P
Conn MIL-C-5015 Circular PIN 19 POS Solder ST Box Mount 19 Terminal 1 Port
ITT / CannonMS3102E22-14P
ITT / CannonMS3102R22-14PZ
Amphenol IndustrialMS3102E28-11S
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 22 POS Solder Cup ST Box Mount 22 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialMS3102R22-14P
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 19 POS Solder Cup ST Box Mount 19 Terminal 1 Port
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 14 POS Solder Cup ST Box Mount 14 Terminal 1 Port
説明
MIL Series Connector, 19 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Solder Terminal, Receptacle
Female Sockets,Receptacle,Threaded 19pin Aluminum Alloy 22A , , 40.73mm*41.28mm
CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP