ITT / Cannon MS3102E22-14P
Conn MIL-C-5015 Circular PIN 19 POS Solder ST Box Mount 19 Terminal 1 Port
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ4年前
Newark
Farnell
Electro Sonic
在庫履歴
3か月間の傾向:
+31.91%
Stock
412
Authorized Distributors
6
Gender
Male
Male
Number of Positions
19
Mount
Panel
Panel
Voltage Rating
700 V
Current Rating
22 A
13 A
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2000-03-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
ITT / CannonMS3102R22-14PZ
ITT / CannonMS3102R22-14PW
ITT / CannonCA3102R22-14P
Circular Connector, CA, Box Mount Receptacle, 19 Contacts, Solder Pin, Threaded, 22-14
Amphenol IndustrialMS3102E24-7P
Conn MIL-C-5015 Circular PIN 16 POS Solder ST Box Mount 16 Terminal 1 Port
Amphenol Industrial97-3102A-24-7P
Amphenol IndustrialMS3102E28-11S
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 22 POS Solder Cup ST Box Mount 22 Terminal 1 Port
説明
MIL Series Connector, 19 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Receptacle
CONN MIL-C-5015 CIRC PIN 19 POS SLDR ST MNT 19TERM