ITT / Cannon CA3102R22-14P
Circular Connector, CA, Box Mount Receptacle, 19 Contacts, Solder Pin, Threaded, 22-14
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ7年前
3か月間の傾向:
-86.75%
Stock
181
Authorized Distributors
6
Gender
Male
Male
Number of Positions
19
Mount
Flanges, Panel
Panel
Panel
Silver
Gold, Silver
Gold, Silver
Voltage Rating
700 V
700 V
Current Rating
22 A
13 A
13 A
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2000-03-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
ITT / CannonMS3102E22-14PW
Conn MIL-C-5015 Circular PIN 19 POS Solder ST Box Mount 19 Terminal 1 Port
ITT / CannonCA02COME22-14S
Circular Connector, Mil-C-5015 Series (Vg95234), Receptacle, 19, Socket, Crimp, Panel Mount
ITT / CannonMS3102R22-14P
Amphenol IndustrialMS3102E28-11S
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 22 POS Solder Cup ST Box Mount 22 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialMS3102E28-11P
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 22 POS Solder ST Box Mount 22 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialMS3102E24-7P
Conn MIL-C-5015 Circular PIN 16 POS Solder ST Box Mount 16 Terminal 1 Port
説明
MIL Series Connector, 19 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Receptacle
Conn Circular PIN 19 POS Crimp ST Box Mount 19 Terminal 1 Port
Male Pins,Receptacle,Threaded 19pin Aluminum Alloy 22A , , 35.56mm*41.28mm