Bourns 4310R-101-681LF
Res Thick Film NET 680 Ohm 2% 1.25W ±100ppm/C BUS Molded 10-Pin SIP Pin Thru-Hole
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ6年前
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
-1.34%
Stock
69,866
Authorized Distributors
6
Resistance
680 Ω
680 Ω
680 Ω
Number of Resistors
9
Tolerance
2 %
2 %
2 %
Power Per Element
200 mW
200 mW
200 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.50
Introduction Date1998-11-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Resistor Thick Film Net 680 Ohm 2% 1.25 Watt BUS 10-Pin Sip Pin Through Hole
Res Thick Film NET 680 Ohm 2% 1.25W ¦100ppm/¦C BUS 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Res Thick Film NET 680 Ohm 2% 1.13W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 9-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
CTS Components770101681P
Res Thick Film NET 680 Ohm 2% 1.4W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
CTS Components77081681P
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/Thick Film, 1.1W, 680ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 8010
説明
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 1.25W, 680ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 9808
680¦¸ ¡À2% ¡À50ppm/¡æ 50ppm/¡æ 200mW SIP-10 24.99mm*2.16mm*4.95mm
RNET - THK FILM MOLD SIP | Bourns 4310R-101-681LF
RESISTOR, BUSSED RESISTOR NETWORK, 9, 680 OHM, 0.02, SIP; Product Range: 4310R Series; Network Circuit Type: Bussed; No. of Elements: 9; Resistance: 680ohm; Power Rating per Element: 200mW; Resistance Tolera