Bourns 4609X-101-681LF
Res Thick Film NET 680 Ohm 2% 1.13W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 9-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ5年前
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
Burklin Elektronik
3か月間の傾向:
+4.59%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
Introduction Date1999-05-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
関連部品
Resistor Thick Film Net 680 Ohm 2% 1.25 Watt BUS 10-Pin Sip Pin Through Hole
Res Thick Film NET 680 Ohm 2% 1W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Res Thick Film NET 680 Ohm 2% 1.25W ¦100ppm/¦C BUS 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
CTS Components77063681P
Res Thick Film NET 680 Ohm 2% 0.8W ±100ppm/C ISOL Conformal Coated 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
説明
9-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.898Lx0.098W 22.81mmx2.49mm 1.13W 680Ohm 卤100ppm/C
RESISTOR, THICK FILM, NETWORKS & ARRAYS,9 PINS,680 OHM,1.13W
Resistor network, SIP-9, 680 Ω, 0.2 W, ±2 %, 8 resistors, 4609X-101-681LF
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 1.13W, 680ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 9010
8 ±2% 680Ω 200mW ±100ppm/℃ SIP-9-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS
RESISTOR NETWORK, 680R; Resistance: 680ohm; Product Range: 4600X Series; No. of Elements: 8Elements; Network Circuit Type: Bussed; Resistor Case Style: SIP; No. of Pins: 9Pins; Voltage Rating: 100V; Power Rating per Element: 200