Vishay NTCLE100E3202JB0
NTC-Resistor wired up [BC Components] NTCLE100E3202JB0 NTC-Resistor wired up
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay NTCLE100E3202JB0.
IHS
Datasheet17 pagine5 anni fa
JRH Electronics
Trend di 3 mesi:
-0.06%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Thermistor NTC 2K Ohm 3% 2-Pin Radial 3528K -4 to -3.5 Box
Epcos 2.2kOhms 450mW NTC Thermistor; 20s; 5.5 (Dia.) x 5mm
NTC Thermistor, 2200ohm, Through Hole Mount
Ntc Thermistor, 2Kohm, Radial Leaded Rohs Compliant: Yes |Murata NXRT15XM202EA1B040
Thermistor NTC 2KOhm 3% 2-Pin Radial Bulk
Thermistor PTC Overheat Sensing with Lug-terminal 2.2 kOhm 2-Pin Thru-Hole Bulk
Descrizioni
Descrizioni di Vishay NTCLE100E3202JB0 fornite dai suoi distributori.
NTCCLE100E3 Series 2 kOhm ±5% 3528 K Radial Lead NTC Thermistor
Thermistor NTC 2K Ohm 5% 2-Pin Radial 3528K -4 to -3.5 Bulk
2kΩ 500mW ±5% ±0.5% Plugin,P=2.54mm NTC Thermistors ROHS
NTC THERMISTOR, 2KOHM, RADIAL LEADED ROHS COMPLIANT: YES
NTC CU 0.6 LD CODED 2K 5% BULK E3
NTC Thermistor, 2000ohm, Through Hole Mount
2K¦¸ ¡À5% 500mW ¡À0.5% 3528K 4mm*4mm
THERMISTOR NTC 2KOHM 3528K BEAD
Vishay NTCLE100E3202JB0 サーミスタIC
NTC THERMISTOR, 2K, RADIAL LEADED; Zero Power Resistance at 25°C: 2kohm; Product Range: NTCLE100E3 Series; Thermistor Mounting: Through Hole; Beta Value (K): 3528K; Thermistor Case Style: -; Thermistor Termi