Vishay MCT06030C6193FP500
Res Thin Film 0603 619K Ohm 1% 1/10W ±50ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay MCT06030C6193FP500.
Parti correlate
Yageo GroupRT0603FRE07562KL
Res Thin Film 0603 562K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±50ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRT0603FRE07560KL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 560000ohm, 75V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
100mW Thin Film Resistor ±50ppm/℃ ±1% 604kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ-3EKF6193V
Res Thick Film 0603 619K Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
100mW Thick Film Resistors 75V ±1% ±100ppm/℃ 619kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0603 619K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Descrizioni
Descrizioni di Vishay MCT06030C6193FP500 fornite dai suoi distributori.
Avnet Japan
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 619000ohm, 75V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
MCT 0603-50 1% P5 619K
RES, 619K, 1%, 0.1W, 0603, THIN FILM; Resistor Case Style: 0603 [1608 Metric]; Resistance: 619kohm; Product Range: MCT Series; Voltage Rating: 75V; Resistor Element Material: Thin Film; Power Rating: 100mW; Resistance Tolerance: ± 1%; Temperature Coefficient: ± 50ppm/K; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019)