TE Connectivity CPF0603B261KE1
Res Thin Film 0603 261K Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity CPF0603B261KE1.
IHS
Datasheet9 pagine4 anni fa
TE Connectivity
Farnell
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-100%
Introduction Date2009-09-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
Parti correlate
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 261000ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
TE ConnectivityCPF-A-0603B237KE1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 237000ohm, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Res Thin Film 0603 267K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 249000ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
TE ConnectivityCPF0603B261KE1
TE ConnectivityCPF0603B240KE1
Res Thin Film 0603 240K Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 258000ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity CPF0603B261KE1 fornite dai suoi distributori.
Avnet Japan
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 261000ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
CPF Neohm FIXED RESISTOR 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 261kOhm 0.063W 1/16W
Surface Mount Thin Film Resistor, Cpf Series, 261 Kohm, 63 Mw, - 0.1%, 50 V |Neohm Te Connectivity CPF0603B261KE1
Thin Film Resistor 0603 261K 0.1% 25PPM
RS APAC
Special Order: CPF 0603 261K 0.1% 25PPM 1K RL Resistance Value: 261K Ω Element Type: Thin Film Resistor Type: Precision Resistor Passive Component Tolerance: .1 % Package Size Code: 0603 Surface Mount Resistor | 261K Ω Thin Film Precision Resistor .1 % | Part Number: CPF0603B261KE1 | Internal Number: 7-1879225-4 | TE Connectivity | NEOHM