TDK NLV25T-4R7J-EFD
Ind RF Chip Unshielded Wirewound 4.7uH ±5% 7.96MHz 30 Q-Factor Ferrite 175mA T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK NLV25T-4R7J-EFD.
ODG (Origin Data Global)
Datasheet6 pagine7 anni fa
IHS
Trend di 3 mesi:
+27.71%
Parti alternative
Questo componente
Parti alternative
Price @ 1000
Stock
62,264
Authorized Distributors
6
Inductance
4.7 µH
4.7 µH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
175 mA
175 mA
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
2.3 Ω
2.3 Ω
Q Factor
30
Test Frequency
7.96 MHz
7.96 MHz
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Parti correlate
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 4.7uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 220mA 1.5Ohm DCR 1210 T/R
Ind RF Chip Wirewound 4.7uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 220mA 1210 Blister Plastic T/R
Inductor Chip Molded Bobbin Core 4.7uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 165mA 1.5Ohm DCR 1210 T/R
General Purpose Inductor, 4.7uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1310
General Purpose Inductor, 4.7uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
Inductor RF Wirewound 4.7uH 5% 7.96MHz 20Q-Factor Ferrite 0.26A 4Ohm DCR 1008 T/R
Descrizioni
Descrizioni di TDK NLV25T-4R7J-EFD fornite dai suoi distributori.
Avnet Japan
General Purpose Inductor, 4.7uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
Inductor, 4.7Uh, 0.175A, 1008, Aec-Q200 Inductance4.7h Product RangeNlv25-Efd..