TDK B32674D1684K000
Film Capacitor, Polypropylene, 750V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK B32674D1684K000.
IHS
Datasheet43 pagine3 anni fa
TDK
Newark
Ciiva
EPCOS
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2006-06-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Parti correlate
Film Capacitor, Polypropylene, 875V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR463N368050M2K
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
X2 Class AEC-Q200 Metallized Polypropylene Film Capacitor, 680nF, 310VAC, 630VDC, 10%
Yageo GroupR46KR368000M1K
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
Cap Film Suppression X2 0.68uF 305VAC PP 10% (18 X 11 X 18.5mm) Radial 15mm 105C Bulk
Descrizioni
Descrizioni di TDK B32674D1684K000 fornite dai suoi distributori.
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.68uF, 750V DC, 11mm(W) x 19mm(H) x 31.5mm(L)
Cap Film 0.68uF 750V PP 10% (31.5 X 11 X 19mm) Radial 27.5mm Bulk
Film Capacitor, B32674 Series, 0.68 F, 10%, Pp (Polypropylene), 900 V Rohs Compliant: Yes |Epcos B32674D1684K000
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 680nF 900V
CAP, 0.68µF, 900V, 10%, PP; Capacitance: 0.68µF; Voltage Rating: 900V; Capacitor Dielectric Type: PP (Polypropylene); Capacitance Tolerance: ± 10%; Product Range: B32674 Series; Capacitor Case Style: -; Capacitor Terminals: Rad