onsemi NSV45035JZT1G
NSV45035 Series 35 mA 45 V Constant Current Reg / LED Driver - SOT-223
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per onsemi NSV45035JZT1G.
IHS
Datasheet11 pagine5 anni fa
Master Electronics
HQonline
JRH Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-6.92%
Parti alternative
Questo componente
Parti alternative
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Case/Package
SOP
SOP
Number of Pins
4
Number of Outputs
1
Min Input Voltage
Max Input Voltage
45 V
45 V
Max Output Current
70 mA
Output Voltage
Efficiency
Min Output Voltage
Max Output Voltage
Min Operating Temperature
-55 °C
-55 °C
Max Operating Temperature
150 °C
150 °C
Supply Chain
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2011-10-19
Parti correlate
NSI45025 Series 45 V 100 kHz Constant Current Reg./ LED Driver - SOT-223
IC REG CCR 45V 20MA SOT223 / Current Regulator Regulator High/Low-Side 40mA SOT-223 (TO-261)
Descrizioni
Descrizioni di onsemi NSV45035JZT1G fornite dai suoi distributori.
IC REG CCR 45V 35MA SOT223 / Current Regulator Regulator High/Low-Side 70mA SOT-223 (TO-261)
LED Driver 80 Segment Automotive 4-Pin(3+Tab) SOT-223 T/R
LED DRIVER, AEC-Q101, CC, SOT-223-4; Device Topology: Constant Current; No. of Outputs: 1Outputs; Output Current: 70mA; Output Voltage: -; Driver Case Style: SOT-223; No. of Pins: 4Pins; Input Voltage Min: -; Input Voltage Max: