NXP Semiconductors PSMN010-25YLC,115
Power Field-Effect Transistor, 39A I(D), 1-Element, N-Channel, Metal-oxide Semiconductor FET
Obsolete
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet0 pagine0 anni fa
Nexperia
Arrow Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
NXP SemiconductorsPSMN012-25YLC,115
Power Field-Effect Transistor, 33A I(D), 1-Element, N-Channel, Metal-oxide Semiconductor FET
InfineonIRF8714TRPBF
Single N-Channel 30 V 8.7 mOhm 8.1 nC HEXFET® Power Mosfet - SOIC-8
InfineonIRF8707TRPBF
IRF8707TRPBF N-channel MOSFET Transistor, 11 A, 30 V, 8-Pin SOIC
Single N-Channel 30V 8.5 mOhm 8.3 nC HEXFET® Power Mosfet - SOIC-8
Diodes Inc.DMP3085LSD-13
Transistor MOSFET Array Dual P-CH 30V 4.9A 8-Pin SOIC T/R
Diodes Inc.DMP3085LSS-13
Mosfet, P-Ch, 30V, 3.8A, Soic Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. DMP3085LSS-13
Descrizioni
Descrizioni di NXP Semiconductors PSMN010-25YLC,115 fornite dai suoi distributori.
N-channel 25 V 10.6 mΩ logic level MOSFET in LFPAK using NextPower technology
Transistor MOSFET N-Channel 25V 39A 4-Pin LFPAK
Compliant Surface Mount 4.2 ns Lead Free Digi-Reel® 9.8 ns 10.6 mΩ SO