NXP Semiconductors PSMN012-25YLC,115
Power Field-Effect Transistor, 33A I(D), 1-Element, N-Channel, Metal-oxide Semiconductor FET
Obsolete
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet0 pagine0 anni fa
Nexperia
Arrow Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2011-10-25
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2014-06-30
LTD Date2014-12-31
Parti correlate
NXP SemiconductorsPSMN010-25YLC,115
Power Field-Effect Transistor, 39A I(D), 1-Element, N-Channel, Metal-oxide Semiconductor FET
Diodes Inc.DMS3015SSS-13
N-Channel 30 V 11.9 mOhm Surface Mount Schottky Diode Mosfet - SOIC-8
Diodes Inc.DMG4406LSS-13
Single N-Channel 30 V 2 W 12.5 nC Silicon Surface Mount Mosfet - SOIC-8
InfineonIRF8707TRPBF
IRF8707TRPBF N-channel MOSFET Transistor, 11 A, 30 V, 8-Pin SOIC
Diodes Inc.DMP3085LSD-13
Transistor MOSFET Array Dual P-CH 30V 4.9A 8-Pin SOIC T/R
MOSFET, Power;N-Ch;VDSS 30V;RDS(ON) 11 Milliohms;ID 11A;SO-8;PD 2.5W;VGS +/-20V
Descrizioni
Descrizioni di NXP Semiconductors PSMN012-25YLC,115 fornite dai suoi distributori.
N-channel 25 V 12.6 mΩ logic level MOSFET in LFPAK using NextPower technology
Trans MOSFET N-CH 25V 33A 5-Pin(4+Tab) LFPAK T/R
Compliant Surface Mount 5.6 ns Lead Free Digi-Reel® 9.4 ns 12.6 mΩ SO