Littelfuse 15KPA130A
15KPA Series - 15000W Axial Leaded Transient Suppression (TVS) Diode, P600, RoHS
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Littelfuse 15KPA130A.
Newark
Datasheet6 pagine5 anni fa
Datasheet5 pagine14 anni fa
Datasheet5 pagine16 anni fa
Datasheet5 pagine17 anni fa
TME
Fuses Unlimited
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2000-08-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Littelfuse15KPA150A
Littelfuse15KPA160A
Littelfuse15KPA110A
BournsSMAJ150A
TVS Diode Single Uni-Dir 150V 400W 2-Pin SMA T/R / TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AC
BournsSMCJ130A
DO-214AB SMC SMCJ 1 Surface Mount Zener Tvs Diode 165V 5muA 5W -55C~150C TJ
BournsSMBJ130A
ESD protection diodes / TVS diodes; BOURNS; SMBJ130A; 209 V; 2.9 A; 130 V; 144 V - 159 V
Descrizioni
Descrizioni di Littelfuse 15KPA130A fornite dai suoi distributori.
Littelfuse SCT
Trans Voltage Suppressor Diode, 15000W, 130V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
TVS Diode 15000W Axial Uni 5%
TVS DIODE 130VWM 208.3VC P600
TVS LEADED 15KPA-A 130V
15KW 130VWM 5% UNI P600
TVS AXIAL HIPOWER
Tvs Diode; Product Range:15Kpa Series; Tvs Polarity:Unidirectional; Reverse Standoff Voltage:130V; Clamping Voltage Max:208.3V; Diode Case Style:Axial Leaded; No. Of Pins:2Pins; Minimum Breakdown Voltage:145.2V Rohs Compliant: Yes |Littelfuse 15KPA130A