Littelfuse 15KPA160A
15KPA Series - 15000W Axial Leaded Transient Suppression (TVS) Diode, P600, RoHS
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Littelfuse 15KPA160A.
IHS
TME
Fuses Unlimited
Parti correlate
Littelfuse15KPA180A
Littelfuse15KPA200A
Littelfuse15KPA170A
BournsSMBJ150A
TVS Diode Single Uni-Dir 150V 600W 2-Pin SMB / TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AA
BournsSMAJ150A
TVS Diode Single Uni-Dir 150V 400W 2-Pin SMA T/R / TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AC
BournsSMCJ150A
TVS Diode, Unidirectional, 150 V, 243 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
Descrizioni
Descrizioni di Littelfuse 15KPA160A fornite dai suoi distributori.
Littelfuse SCT
Trans Voltage Suppressor Diode, 15000W, 160V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
15kW 58.4A 2¦ÌA 258.6V 178.7V 160V 195.7V Unidirectional Axial TVS ROHS
TVS DIODE 160VWM 258.6VC AXIAL
Tvs Diode; Tvs Polarity:Unidirectional; Reverse Stand-Off Voltage Vrwm:160V; Breakdown Voltage Range:178.7V To 195.7V; Clamping Voltage Vc Max:258.6V; Peak Pulse Current Ippm:58.4A; Diode Case Style:Axial Leaded; No. Of Pins:2 Rohs Compliant: Yes |Littelfuse 15KPA160A