Littelfuse 15KPA150A
15KPA Series - 15000W Axial Leaded Transient Suppression (TVS) Diode, P600, RoHS
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Littelfuse 15KPA150A.
Newark
Datasheet6 pagine5 anni fa
Datasheet5 pagine14 anni fa
Datasheet5 pagine16 anni fa
Datasheet5 pagine17 anni fa
Burklin Elektronik
Future Electronics
Littelfuse SCT
TME
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-3.94%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2000-08-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Littelfuse15KPA180A
Littelfuse15KPA170A
Littelfuse15KPA160A
BournsSMBJ150A
TVS Diode Single Uni-Dir 150V 600W 2-Pin SMB / TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AA
BournsSMAJ150A
TVS Diode Single Uni-Dir 150V 400W 2-Pin SMA T/R / TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AC
BournsSMCJ150A
TVS Diode, Unidirectional, 150 V, 243 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
Descrizioni
Descrizioni di Littelfuse 15KPA150A fornite dai suoi distributori.
Littelfuse SCT
Trans Voltage Suppressor Diode, 15000W, 150V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
TVS DIODE 150VWM 241.9VC AXIAL
150V 15KW 62.4A 241.9V 167.6V CASE P-600
Tvs Diode; Product Range:15Kpa Series; Tvs Polarity:Unidirectional; Reverse Standoff Voltage:150V; Clamping Voltage Max:241.9V; Diode Case Style:Axial Leaded; No. Of Pins:2Pins; Minimum Breakdown Voltage:167.6V Rohs Compliant: Yes |Littelfuse 15KPA150A