KOA Speer RK73B1JTTD622J
Res Thick Film 0603 6.2K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per KOA Speer RK73B1JTTD622J.
Garrett
Jameco
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-21.10%
Resistance
6.2 kΩ
6.2 kΩ
6.2 kΩ
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
100 mW
100 mW
100 mW
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Supply Chain
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2001-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Res Thick Film 0603 5.6K Ohm 5% 1/10W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Yageo GroupRC0603JR-076K2L
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±5% 6.2kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupAC0603JR-076K2L
Yageo GroupRC0603JR-106K2L
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 6200ohm, 75V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Descrizioni
Descrizioni di KOA Speer RK73B1JTTD622J fornite dai suoi distributori.
100mW Thick Film Resistors 75V ±5% ±200ppm/℃ 6.2kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Resistor Thick Film 0603 6.2k Ohm 5% 1/10 Watt ±200ppm °C Surface Mount Punched Paper Tape and Reel
6.2 kOhms 5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Th
Res, 6K2, 0.1W, 75V, Thick Film, 0603 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73B1JTTD622J
RK73B 0603 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 6.2kOhms 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 6200ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0603