CTS Components 767163330GP
Res Thick Film NET 33 Ohm 2% 2.3W ±200ppm/C ISOL Ceramic 16-Pin SOGN Gull Wing SMD Bulk
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per CTS Components 767163330GP.
Future Electronics
Jameco
DigiKey
Arrow Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-20.18%
Parti alternative
Price @ 1000
Stock
3,111
Authorized Distributors
6
Resistance
33 Ω
33 Ω
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
Ceramic
SOIC
Number of Resistors
8
Tolerance
2 %
2 %
Power Per Element
200 mW
200 mW
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Supply Chain
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2005-12-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
CTS Components766163330GPTR7
Res Thick Film NET 33 Ohm 2% 1.8W ±200ppm/C ISOL Ceramic 16-Pin SOGN Gull Wing SMD T/R
CTS Components766163330GP
Res Thick Film NET 33 Ohm 2% 1.8W ±200ppm/C ISOL Ceramic 16-Pin SOGN Gull Wing SMD Bulk
CTS Components766163330G
Res Thick Film NET 33 Ohm 2% 1.8W ±200ppm/C ISOL Ceramic 16-Pin SOGN Gull Wing SMD Tube
Res Thick Film NET 33 Ohm 1 Ohm 1.28W ±250ppm/C ISOL 16-Pin SOM Gull Wing SMD Automotive T/R
Res Thick Film NET 33 Ohm 1 Ohm 1.28W ±250ppm/C ISOL 16-Pin SOM Gull Wing SMD Automotive Tube
SOMC Series 8 Elements 33 Ohm ±2 % 50 V Thick Film Resistor Network - MDIP-16
Descrizioni
Descrizioni di CTS Components 767163330GP fornite dai suoi distributori.
Array/Network Resistor, Isolated, 1.5W, 33ohm, 50V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2244
767 Series 33 O ±2 % Surface Mount Isolated Circuit Resistor Network
33¦¸ ¡À2% ¡À200ppm/¡æ 200mW SOIC-16 11.18mm*5.59mm*2.36mm