CTS Components 766163330GPTR7
Res Thick Film NET 33 Ohm 2% 1.8W ±200ppm/C ISOL Ceramic 16-Pin SOGN Gull Wing SMD T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per CTS Components 766163330GPTR7.
IHS
Datasheet7 pagine5 anni fa
ODG (Origin Data Global)
Future Electronics
Arrow Electronics
Jameco
Supply Chain
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2006-10-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Parti correlate
CTS Components767163330GP
Res Thick Film NET 33 Ohm 2% 2.3W ±200ppm/C ISOL Ceramic 16-Pin SOGN Gull Wing SMD Bulk
Res Thick Film NET 33 Ohm 1 Ohm 1.28W ±250ppm/C ISOL 16-Pin SOM Gull Wing SMD Automotive T/R
Res Thick Film NET 33 Ohm 1 Ohm 1.28W ±250ppm/C ISOL 16-Pin SOM Gull Wing SMD Automotive Tube
CTS Components752123330GPTR13
Res Thick Film NET 33 Ohm 2% 1.7W ±200ppm/C ISOL 12-Pin Single Row SMD T/R
SOMC Series 8 Elements 33 Ohm ±2 % 50 V Thick Film Resistor Network - MDIP-16
Res Thick Film NET 33 Ohm 1 Ohm 1.12W ±250ppm/C ISOL Molded 14-Pin SOM Gull Wing SMD Tube
Descrizioni
Descrizioni di CTS Components 766163330GPTR7 fornite dai suoi distributori.
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 1.8W, 33ohm, 50V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2239, ROHS COMPLIANT
766 Series 1.8 W 33 kOhm ±2 % 8 Res. Isolated SMT Resistor Network - SOIC-16