API Delevan 1210R-182G
Inductor RF Unshielded Wirewound 1.8uH 2% 7.9MHz 30Q-Factor Ferrite 454mA 900mOhm DCR 1210 T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per API Delevan 1210R-182G.
Datasheet1 pagina0 anni fa
Future Electronics
Supply Chain
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1998-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Ind Chip Unshielded Wirewound 1.8uH 2% 7.9MHz 39Q-Factor Ferrite 600mA 1008 T/R
General Purpose Inductor, 1.8uH, 2%, 1 Element, Ceramic-ferrite-Core, SMD, 0603
General Purpose Inductor, 1.8uH, 2%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
Ind Chip Unshielded Wirewound 2.2uH 2% 7.9MHz 28Q-Factor Ceramic 280mA 1008 T/R
Inductor RF Chip Wirewound 1.8uH 2% 7.9MHz 28Q-Factor Ceramic 300mA 2.6Ohm DCR 1008 Embossed Plastic T/R
Descrizioni
Descrizioni di API Delevan 1210R-182G fornite dai suoi distributori.
General Purpose Inductor, 1.8uH, 2%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
1210R series 1.8 uH ±5 % Tolerance 454 mA Surface Mount RF Inductor