Coilcraft 0603LS-182XGLB
General Purpose Inductor, 1.8uH, 2%, 1 Element, Ceramic-ferrite-Core, SMD, 0603
Prezzo e stock
DistributorSKUMinPkg
Resion0603LS-182XGLBContatto
1d
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Coilcraft 0603LS-182XGLB.
Coilcraft Direct
Newark
Parti correlate
General Purpose Inductor, 1.8uH, 2%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
Ind Chip Unshielded Wirewound 2.2uH 2% 7.9MHz 28Q-Factor Ceramic 280mA 1008 T/R
Ind Chip Unshielded Wirewound 1.8uH 2% 7.9MHz 39Q-Factor Ferrite 600mA 1008 T/R
Inductor RF Chip Wirewound 1.8uH 2% 7.9MHz 28Q-Factor Ceramic 300mA 2.6Ohm DCR 1008 Embossed Plastic T/R
Descrizioni
Descrizioni di Coilcraft 0603LS-182XGLB fornite dai suoi distributori.
RF inductor, ferrite core, 2% tol, SMT, RoHS
INDUCTOR, 1.8UH, 2%, 80MHZ, RF, SMD
INDUCTOR, RF, 1.8UH, 2%, 80MHZ, SMD; Product Range:0603LS Series; Inductance:1.8 H; Inductance Tolerance: 2%; High Frequency Inductor Case:0603 [1608 Metric]; Self Resonant Frequency Min:80MHz; DC Resistance Max:1.1ohm; DC Current ;RoHS Compliant: Yes