Abracon ASPI-0705-391K-T
General Purpose Inductor, 390uH, 10%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 3128
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Abracon ASPI-0705-391K-T.
JRH Electronics
Datasheet4 pagine16 anni fa
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Introduction Date2012-03-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
General Purpose Inductor, 390uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4341
Inductor Power Unshielded Wirewound 390uH 10% 1KHz 12Q-Factor Ferrite 0.36A 1.77Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 390uH 10% 1KHz 12Q-Factor Ferrite 0.48A 1.3Ohm DCR T/R
Inductor 390uH Wirewound Unshielded 370mA 690mOhm Radial Vertical Cylinder
Ind 390.00 Uh 0.370 A 1000.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-03-391K
TAIYO YUDENLHL08TB391K
Ind Power 390uH 10% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 410mA RDL Ammo Pack
Descrizioni
Descrizioni di Abracon ASPI-0705-391K-T fornite dai suoi distributori.
Inductor Power Unshielded Wirewound 390uH 10% 1KHz 0.36A 1.77Ohm DCR T/R
Power Inductors - SMD FIXED IND 390UH 360MA 1.77 OHM
Ind/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ASPI-0705-391K-T
UN WIREWOUND INDUCTORS, 390UH,+/-10%, 1.77, 0.36A, SURFACE M
Power Inductor 390uH 0.36A 1770mΩ, ASPI-0705 , RoHS
Abracon SCT
FIXED IND 390UH 360MA 1.77OHM SM
1KHz 360mA 390¦ÌH 1.77¦¸ ¡À10% SMD,7X7.8MM , 7.8mm*7mm*5.5mm
ASPI-0705 Nonstandard 0.307Lx0.276W 7.80mmx7.00mm 390muH