Abracon AISM-1210-101K-T
Inductor Chip Molded Wirewound 100uH 10% 796KHz 20Q-Factor 40mA 10Ohm DCR 1210 T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Abracon AISM-1210-101K-T.
IHS
Datasheet3 pagine18 anni fa
Sager Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-0.01%
Supply Chain
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-01-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
General Purpose Inductor, 100uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210