Abracon ABM3-24.000MHZ-B2-T
Crystal 24MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 30Ohm 2-Pin Mini-CSMD T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Abracon ABM3-24.000MHZ-B2-T.
JRH Electronics
Datasheet5 pagine4 anni fa
IHS
Sager Electronics
Newark
TME
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-5.02%
Supply Chain
Country of OriginSouth Korea
Introduction Date2010-12-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Parti correlate
ECS InternationalECS-250-18-5PX-JEM-TR
Crystal 25MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 30Ohm 2-Pin HC-49/USX SMD T/R
ECS InternationalECS-250-18-30-JEM-TR
Crystal 25MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 30Ohm 2-Pin Mini-SMD T/R
Crystal 25MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 30Ohm 2-Pin Mini-CSMD T/R
Crystal, Standard, 24.576 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm x 1.3mm, 50 ppm, 18 pF, 20 ppm, ABM3
Crystal 24MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
CTS Components445C25D24M00000
Crystal 24MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm Automotive 2-Pin SMD T/R
Descrizioni
Descrizioni di Abracon ABM3-24.000MHZ-B2-T fornite dai suoi distributori.
Glass Seal Crystal, Ceramic, 24.000Mhz, 18Pf, 20Ppm-20+70C, 5 X 3.2 X 1.3Mm Rohs Compliant: Yes
Crystal, Miniature, 24 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm, 50 ppm, 18 pF, 20 ppm, ABM3 Series
CRYSTAL, 24M, 18PF CL, 5X3.2MM SMT; Frequency Nom: 24MHz; Crystal Case: SMD, 5mm x 3.2mm; Frequency Stability + / -: 50ppm; Load Capacitance: 18pF; Frequency Tolerance + / -: 20ppm; Product Range: ABM3 Series; Operating Temperature Min: -20°C; Operating Temperature Max: 70°C; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019); Accuracy: ± 20ppm; Crystal Mounting Type: SMD; Frequency: 24MHz; Frequency Stability: ± 50ppm; No. of Pins: 2Pins; Operating Temperature Range: -20°C to +70°C; Output Frequency: 24MHz