Abracon ABLS3-12.288MHZ-D4Y-T
Crystal, Microprocessor, 12.288 MHz, SMD, 11.4mm x 4.7mm x 2.7mm, 30 ppm, 18 pF, 30 ppm, ABLS3
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Abracon ABLS3-12.288MHZ-D4Y-T.
IHS
Datasheet3 pagine18 anni fa
Sager Electronics
Master Electronics
Trend di 3 mesi:
-1.18%
Parti alternative
Price @ 1000
Stock
2,484
Authorized Distributors
6
Frequency
12.288 MHz
12 MHz
12 MHz
Frequency Tolerance
0.003 %
0.003 %
0.003 %
Frequency Stability
30 ppm
30 ppm
30 ppm
Load Capacitance
18 pF
18 pF
18 pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ω
50 Ω
50 Ω
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.50
Introduction Date2014-06-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Crystal 12.288MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 12.288MHz Nom
Crystal 12MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Crystal 13MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
ECS InternationalECS-120-18-5PLX-GN-TR
Crystal 12MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin SMD T/R
Descrizioni
Descrizioni di Abracon ABLS3-12.288MHZ-D4Y-T fornite dai suoi distributori.
Crystal 12.288MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm Automotive 2-Pin HC-49/US SMD T/R
MCPU CRYSTAL, 12.288MHZ, 18PF, SMD; Freq; MCPU CRYSTAL, 12.288MHZ, 18PF, SMD; Frequency:12.288MHz; Frequency Tolerance:± 30ppm; Load Capacitance:18pF; Operating Temperature Min:-40°C; Operating Temperature Max:85°C; Crystal Mounting Type:SMD; Crystal Case Type:HC-49/US