Abracon ABLS2-13.000MHZ-D4Y-T
Crystal 13MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Abracon ABLS2-13.000MHZ-D4Y-T.
Datasheet3 pagine18 anni fa
Upverter
Electro Sonic
X-ON
Trend di 3 mesi:
-0.43%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
EE Concierge
SimboloImpronta
SnapEDA
SimboloImpronta
Country of OriginMainland China
Introduction Date2014-06-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Parti correlate
Crystal 13MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm Automotive 2-Pin HC-49/US SMD T/R
5.0x3.2 Glass Seal MHz Quartz Xtal -2pad / Ceramic, +/-30ppm @25C, +/-30ppm (-40 to 85C), 18pF
Crystal 12MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Crystal, Microprocessor, 12 MHz, SMD, 11.4mm x 4.7mm x 3.3mm, 30 ppm, 18 pF, 30 ppm, ABLS2
ECS InternationalECS-120-18-5PLX-GN-TR
Crystal 12MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin SMD T/R
Crystal 13MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 80Ohm 4-Pin SMD T/R
Descrizioni
Descrizioni di Abracon ABLS2-13.000MHZ-D4Y-T fornite dai suoi distributori.
Crystal, Microprocessor, 13 MHz, SMD, 11.4mm x 4.7mm x 3.3mm, 30 ppm, 18 pF, 30 ppm, ABLS2
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 13MHz Nom
CRYSTAL, MICROPROCESSOR, 11.4X 4.7X 3.3MM, 13.000MHZ, -40C/85C, +/- 30PPM
CRYSTAL 13.0000MHZ 18PF SMD, 11.4x4.7mm, RoHS
Abracon SCT
18pF ¡À30ppm ¡À30ppm 13MHz 50¦¸ 100¦ÌW HC-49 11.4mm*4.7mm*3.3mm
CRYSTAL 13.0000MHZ 18PF SMD ROHS COMPLIANT: YES
Crystals CRYSTAL 13.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL, 13MHZ, 18PF, HC-49US; Frequency Nom: 13MHz; Crystal Case: SMD, 11.4mm x 4.65mm; Frequency Stability + / -: 30ppm; Load Capacitance: 18pF; Frequency Tolerance + / -: 30ppm; Product Range: ABLS2 Series; Crystal Mounting Type: SMD