Welwyn WH300-68RJI
Through Hole Wirewound Resistor, Wh Series, 68 Ohm, 300 W, 5%, 100Ppm/ C Rohs Compliant: Yes
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WH300-68RJI.
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-100%
Pièces détachées
TE Connectivity / AMP4-1623771-5
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 68ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 68ohm, 350V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 68ohm, 120V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 5W, 68ohm, 500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 5W, 68ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 10W, 68ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Welwyn WH300-68RJI fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Wire Wound, 300W, 68ohm, 2500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Chassis Mount