Vishay RWM041068R0JA20E1
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 68ohm, 120V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay RWM041068R0JA20E1.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 18 ans
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2006-12-21
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2020-06-01
LTD Date2021-12-31
Pièces détachées
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 68ohm, 350V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 62ohm, 120V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
AC FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% -10/ -80ppm/C 68Ohm 4W
TE ConnectivityCFR200J68R
Res, 68R, 2W, Axial, Carbon Film Rohs Compliant: Yes |Neohm Te Connectivity 5-1623929-1
TE ConnectivityCFR50J68R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.5W, 68ohm, 350V, 5% +/-Tol, -1200, 0ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityROX1SJ68R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 68ohm, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay RWM041068R0JA20E1 fournies par ses distributeurs.
Res Wirewound 68 Ohm 5% 3W ±75ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole