Vishay RWM062268R0JR15E1
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 68ohm, 350V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay RWM062268R0JR15E1.
Introduction Date2008-08-03
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 68ohm, 120V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 62ohm, 120V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
AC FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% -10/ -80ppm/C 68Ohm 4W
TE ConnectivityCFR200J68R
Res, 68R, 2W, Axial, Carbon Film Rohs Compliant: Yes |Neohm Te Connectivity 5-1623929-1
TE ConnectivityCFR50J68R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.5W, 68ohm, 350V, 5% +/-Tol, -1200, 0ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityROX1SJ68R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 68ohm, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay RWM062268R0JR15E1 fournies par ses distributeurs.
Res Wirewound 68 Ohm 5% 7W ±75ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole T/R