Welwyn WH100-10RJI
Through Hole Wirewound Resistor, Wh Series, 10 Ohm, 100 W, 5%, 100Ppm/ C Rohs Compliant: Yes
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WH100-10RJI.
Tendance sur 3 mois:
-30.76%
Pièces détachées
TE ConnectivityTHS7510RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 75W, 10ohm, 1400V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 10ohm, 120V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 10ohm, 350V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
85W Heatsink Resistor 5% To264/Ohmite Manufacturing Rohs Compliant: Yes |Ohmite TFH85P10R0JE
85W Heatsink Resistor 5% To264/Ohmite Manufacturing Rohs Compliant: Yes |Ohmite TFH85M10R0JE
Res Wirewound 10 Ohm 5% 50W ±50ppm/C Aluminum Housed AXL Flange Mount Bag
Descriptions
Descriptions de Welwyn WH100-10RJI fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Wire Wound, 100W, 10ohm, 1900V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Chassis Mount
Res Wirewound 10 Ohm 5% 100W ±100ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Bulk
5% ¡À100ppm/¡æ 10¦¸ 100W 88mm*47.5mm*24.1mm