Vishay RWM062210R0JR15E1
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 10ohm, 350V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay RWM062210R0JR15E1.
IHS
Introduction Date2008-08-03
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 10ohm, 120V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityER7410RJT
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 10ohm, 100V, 5% +/-Tol, 0, 60ppm/Cel, Through Hole Mount
VISHAY AC03000001009JAC00 Through Hole Resistor, 10 ohm, Axial Leaded, 3 W,5%, AC Series
TE Connectivity1623714-3
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 10ohm, 5% +/-Tol, -80, 40ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupKNP3WSJT-73-10R
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 10ohm, 5.48V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 10ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100,180ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay RWM062210R0JR15E1 fournies par ses distributeurs.
Res Wirewound 10 Ohm 5% 7W ±75ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole T/R
RWM 6x22 10R 5% 7W TK75