Walsin Technologies 0603B273K500CT
50V 27nF X7R ±10% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
IHS
Datasheet21 pagesIl y a 2 ans
TME
element14 APAC
Future Electronics
Burklin Elektronik
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-1.80%
Authorized Distributors
5
Capacitance
27 nF
27 nF
27 nF
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
Pièces détachées
Cap Ceramic 0.027uF 50V X7R 10% Pad SMD 0402 125C T/R
Multilayer Ceramic Capacitors 0.027uF 50V X7R 10% Pad SMD 0402 125C T/R