Vishay WYO252MCMBRAKR
Cap Ceramic Suppression X1/Y2 0.0025uF 440VAC/250VAC 20% (9 X 4.5mm) Radial 5mm 125C T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WYO252MCMBRAKR.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 4 ans
Datasheet4 pagesIl y a 5 ans
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.78%
Authorized Distributors
6
Capacitance
2.5 nF
2.5 nF
2.5 nF
Voltage Rating (DC)
440 V
440 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
Height
9 mm
9 mm
9 mm
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.23.00.60
Introduction Date2006-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
Cap Ceramic 0.0027uF 50V C0G 5% Radial 2.5mm 125C Automotive Ammo
卤5% 50V 2.7nF C0G Plugin,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS
卤5% 250V 2.7nF C0G Plugin Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS
卤5% 100V 2.7nF C0G Plugin Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0027uF, Through Hole Mount, 1610
KYOCERA AVXSR151C272KAA
Ceramic Capacitor, Ceramic, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.0027uF, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay WYO252MCMBRAKR fournies par ses distributeurs.
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, Y5U, -56/+22% TC, 0.0025uF, Through Hole Mount
Suppression Cap, 2500Pf, Class X1/Y2 Rohs Compliant: Yes |Vishay WYO252MCMBRAKR
WYO Series Ø9x4.5 mm 2.5 nF 440/250 VAC ±20 % Y5U AC Line Ceramic Disc Capacitor