Vishay VR37000003005JA100
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 3e+07ohm, 3500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
NewarkVR37000003005JA10001K
AvnetVR37000003005JA10001K
3d
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay VR37000003005JA100.
IHS
Datasheet10 pagesIl y a 2 ans
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
0
Authorized Distributors
2
Resistance
30 MΩ
30 MΩ
Mount
Through Hole
Case/Package
Conformal
Axial
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
500 mW
500 mW
Composition
Metal Film, Metal Foil
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2006-08-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Stackpole ElectronicsMG14JT27M0
Res Metal Glaze 27M Ohm 5% 0.25W ±100ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole T/R
Yageo GroupHHV-50JT-52-33M
Axial FIXED RESISTOR HHV 0.130Diax0.354L 3.30mmx9.00mm 0.5W 1/2W 33MOhm 200ppm/C
Stackpole ElectronicsMG14JT30M0
MG FIXED RESISTOR Axial through hole resistor ±5% ±100ppm/C 30MOhm 0.25W 1/4W
Descriptions
Descriptions de Vishay VR37000003005JA100 fournies par ses distributeurs.
VR37 5% A1 30M