Vishay SMF40A-E3-08
SMFxxA Series 200 W 44.4 V SMT ESD Protection TVS Diode - DO-219AB
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay SMF40A-E3-08.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 2 ans
Newark
HQonline
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-5.58%
Breakdown Voltage
46.75 V
46.75 V
46.75 V
Clamping Voltage
64.5 V
64.5 V
64.5 V
Peak Pulse Power
200 W
1 kW
1 kW
Peak Pulse Current
3.1 A
3.1 A
3.1 A
Pièces détachées
3.8A 53.3V 200W 36.7V 33V SMF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
Trans Voltage Suppressor Diode, 200W, 33V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-219AB
SMF Series 200 W 44.2 V Uni-Directional Surface Mount TVS Diode - SOD-123F
3.8A 53.3V 200W 36.7V Unidirectional 33V SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
LittelfuseSMF40A
TVS Diodes - Transient Voltage Suppressors 40V 200W 3.1A 5% Unidirectional
ESD Suppressor Diode TVS Uni-Dir 36V 2-Pin SMF T/R / TVS DIODE 36VWM 58.1VC SMF
Descriptions
Descriptions de Vishay SMF40A-E3-08 fournies par ses distributeurs.
Trans Voltage Suppressor Diode, 200W, 40V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-219AB
ESD Protection Device, 64.5 V, DO-219AB (SMF), 2 Pins, 40 V, 1 kW, eSMP SMF Series
ESD Suppressor Diode TVS Uni-Dir 40V 64.5Vc 2-Pin SMF T/R
ESD Suppressors / TVS Diodes 1000watt 40volt
200W, 40V, ESD PROTECTION DIODE SMF
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO219AB
ESD DIODE, 40V, DO-219AB-2, 1KW;
Clamping Voltage Vc Max:64.5V; Diode Case Style:DO-219AB; No. of Pins:2Pins; Operating Voltage:-; Power Dissipation Pd:-; Product Range:eSMP SMF Series; Automotive Qualification Standard:- RoHS Compliant: Yes