Vishay SMF33A-E3-08
3.8A 53.3V 200W 36.7V 33V SMF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay SMF33A-E3-08.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 2 ans
Upverter
Newark
Farnell
HQonline
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-16.90%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
EE Concierge
SymboleEmpreinte
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Breakdown Voltage
38.65 V
38.65 V
38.65 V
Clamping Voltage
53.3 V
53.3 V
53.3 V
Peak Pulse Power
200 W
1 kW
1 kW
Peak Pulse Current
3.8 A
3.8 A
3.8 A
Pièces détachées
3.8A 53.3V 200W 36.7V Unidirectional 33V SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
TVS DIODE 26VWM 42.1VC SOD123FL / 42.1V Clamp 4.8A Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-123FL
SMFXX Series 200 W 45.4 Vcl Uni-Directional SMT TVS Diode - SOD-123FL
LittelfuseSMF33A
TVS DIODE Trans Voltage Suppressor Diode, 200W, 33V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
Trans Voltage Suppressor Diode, 1000W, 33V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-219AB
onsemiSMF33AT1G
200 Watt SOD-123FL Transient Voltage Suppressors, 33 V, Unidirectional
Descriptions
Descriptions de Vishay SMF33A-E3-08 fournies par ses distributeurs.
DIODE, ESD PROTECTION, 33V, DO-219AB; Clamping Voltage Vc Max: 53.3V; Diode Case Style: DO-219AB; No. of Pins: 2Pins; Operating Voltage: -; Power Dissipation Pd: -; Product Range: -; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: Lead (15-Jan-2019)