Vishay SMF13A-E3-08
SMF Series 200 W 21.5 Vcl Uni-Directional ESD Protection TVS Diode - DO-219AB
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay SMF13A-E3-08.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 2 ans
Newark
HQonline
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-16.38%
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Polarity
Unidirectional
Unidirectional
Number of Unidirectional Channels
1
Number of Bidirectional Channels
Breakdown Voltage
15.2 V
15.15 V
15.15 V
Clamping Voltage
21.5 V
21.5 V
21.5 V
Peak Pulse Power
200 W
1 kW
1 kW
Peak Pulse Current
9.3 A
9.3 A
9.3 A
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2013-11-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
SMF Series 200 W 13 V Uni Directional Surface Mount TVS Diode - SOD-123F
LittelfuseSMF12A
TVS Diodes & ESD Suppressors; SMF12A; LITTELFUSE; 12 V; 19.9 V; 13.3 V; 13.3 V
LittelfuseSMF13A
Tvs Smf 13V Uni, 7 T&r/ T&r Rohs Compliant: Yes |Littelfuse SMF13A
onsemiSMF13AT1G
200 Watt SOD-123FL Transient Voltage Suppressors, 13 V, Unidirectional
8.6A 23.2V 200W 15.6V 14V SMF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
LittelfuseSMF14A
SMF Series 200 W 14 V Uni-Directional Surface Mount TVS Diode - SOD-123FL
Descriptions
Descriptions de Vishay SMF13A-E3-08 fournies par ses distributeurs.
9.3A 21.5V 200W 14.4V Unidirectional 13V SMF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
Trans Voltage Suppressor Diode, 200W, 13V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-219AB
1.5Kw,110V 5%,unidir,smc Tvs Rohs Compliant: Yes
ESD Suppressor TVS Uni-Dir 13V 2-Pin SMF T/R
TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO219AB
ESD PROTECTION DIODE SMF DO219AB
13V 200W 9.3A 21.5V 14.4V DO-219AB 980¦Ìm
ESD PROTECTION DIODE SMF DO219-E3
ESD DIODE, 13V, DO-219AB-2, 1KW;