Vishay SIHB22N65E-GE3
Trans MOSFET N-CH 650V 22A 3-Pin(2+Tab) D2PAK
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay SIHB22N65E-GE3.
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 5 ans
Newark
Farnell
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-05-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
STMicroelectronicsSTB28NM50N
N-channel 500 V, 0.135 Ohm typ., 21 A MDmesh(TM) II Power MOSFET in D2PAK package
Trans MOSFET N-CH 600V 23.8A 3-Pin(2+Tab) D2PAK T/R
Power MOSFET, N Channel, 800 V, 17 A, 290 mOhm, TO-263 (D2PAK), 3 Pins, Surface Mount
Trans MOSFET N-CH 550V 23A 3-Pin(2+Tab) D2PAK T/R / MOSFET N-CH 550V 23A TO-263
Single N-Channel 700 V 0.6 O 48 nC Surface Mount Power Mosfet - TO-263 (D2PAK)
onsemiFDB15N50
N-Channel Power MOSFET, UniFETTM, 500 V, 15 A, 380 mΩ, D2PAK
Descriptions
Descriptions de Vishay SIHB22N65E-GE3 fournies par ses distributeurs.
Power Field-Effect Transistor, 22A I(D), 650V, 0.18ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-263AB
N-CH SINGLE 650V TO263
N-CHANNEL 650V
MOSFET, N CH, 650V, 22A, TO-263-3; Transistor Polarity: N Channel; Continuous Drain Current Id: 22A; Drain Source Voltage Vds: 650V; On Resistance Rds(on): 0.15ohm; Rds(on) Test Voltage Vgs: 10V; Threshold Voltage Vgs: -; Powe