Vishay RWM06221000JA15E1
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 100ohm, 350V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay RWM06221000JA15E1.
Newark
Datasheet4 pagesIl y a 8 ans
Datasheet4 pagesIl y a 10 ans
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
element14 APAC
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2013-03-03
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2020-06-01
LTD Date2021-12-31
Pièces détachées
TE ConnectivityER58100RJT
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 100ohm, 200V, 5% +/-Tol, 0, 60ppm/Cel, Through Hole Mount
Res Wirewound 100 Ohm 5% 7W ±75ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 100ohm, 120V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityER74100RJT
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 100ohm, 100V, 5% +/-Tol, 0, 60ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay RWM06221000JA15E1 fournies par ses distributeurs.
RESISTOR;WIREWOUND;RES 100 OHMS;PWR-RTG 7 W;TOL 5%;AXIAL;VITREOUS ENAMEL
RWM Series 0622 6 W 100 Ohm ±5 % ±75 ppm/°C Wirewound Power Resistor Axial Lead