Vishay RCG12063K30JNEA
Res, 3R3, 5%, 0.25W, Thick Film, 1206 Rohs Compliant: Yes |Vishay RCG12063K30JNEA
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay RCG12063K30JNEA.
Tendance sur 3 mois:
-7.42%
Authorized Distributors
6
Resistance
3.3 kΩ
3.3 kΩ
3.3 kΩ
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
250 mW
250 mW
250 mW
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-03-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Pièces détachées
PanasonicERJ-8GEYJ332V
Res Thick Film 1206 3.3K Ohm 5% 1/4W ±200ppm/°C SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 1206 3.3K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 3300ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206
250mW Thick Film Resistors ±5% ±200ppm/℃ 3.3kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 1206 3.3K Ohm 5% 1/4W ±200ppm/°C SMD Paper T/R
SMD Chip Resistor, 3.3 kOhm, ± 5%, 250 mW, 1206 [3216 Metric], Thick Film, General Purpose
Descriptions
Descriptions de Vishay RCG12063K30JNEA fournies par ses distributeurs.
RCG 1206 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 3.3kOhms 0.25W 1/4W
RES THICK FILM 3.3K OHM 1/4W 5% 1206 SMD
Res Thick Film 1206 3.3kOhm 1/4W Molded Paper T/R