Panasonic ERJ-8GEYJ332V
Res Thick Film 1206 3.3K Ohm 5% 1/4W ±200ppm/°C SMD Punched Carrier T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-8GEYJ332V.
Newark
Datasheet0 pageIl y a 0 an
Datasheet6 pagesIl y a 7 ans
Datasheet2 pagesIl y a 15 ans
Datasheet7 pagesIl y a 5 ans
Datasheet5 pagesIl y a 17 ans
RS (Formerly Allied Electronics)
Master Electronics
Burklin Elektronik
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-6.33%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
EE Concierge
SymboleEmpreinte
SnapEDA
3DTélécharger
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Resistance
3.3 kΩ
3.3 kΩ
3.3 kΩ
Case/Package
1206
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
250 mW
250 mW
250 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Pièces détachées
Res Thick Film 1206 3.3K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 3300ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206
250mW Thick Film Resistors ±5% ±200ppm/℃ 3.3kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 1206 3.3K Ohm 5% 1/4W ±200ppm/°C SMD Paper T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 3600ohm, 200V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 1206
Res Thick Film 1206 3K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-8GEYJ332V fournies par ses distributeurs.
ERJ Series 1206 3.3 kOhm 0.25 W ±5 % ±200 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Resistor;Thick Film;SMT;1206;1/8W;5%;Cut Tape;3.3Kohm
Panasonic ERJ8GEYJ332V - General Purpose Chip Resistors
Resistance:3.3Kohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:250Mw; Resistor Case/Package:1206 [3216 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:General Purpose; Product Range:Erj Series; Voltage Rating:200V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-8GEYJ332V.