Vishay NTCS0805E3472FMT
Thermistor NTC 4.7K Ohm 1% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad 3500K -4 to -3.5 T/R Automotive
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay NTCS0805E3472FMT.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 4 ans
Datasheet8 pagesIl y a 13 ans
Future Electronics
_legacy Avnet
Arrow Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-3.62%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
TraceParts
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Thermistor NTC 4.7K Ohm 5% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad 3545K Plastic T/R
Thermistor NTC 4.7K Ohm 5% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad 3650K >= -3.5 T/R
Thermistor NTC 4.7K Ohm 5% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad 3635K >= -3.5 Blister T/R
Tape and Reel 3650 2 Surface Mount NTC Thermistor 1.25mm 125C 210mW 3635K
Thermistor NTC 4.7KOhm 5% 2-Pin 0805 T/R
Descriptions
Descriptions de Vishay NTCS0805E3472FMT fournies par ses distributeurs.
NTCS Series 0805 4.7 kOhm ±1 % 3500 K SMT Glass Protected NTC Thermistor
Thermistor NTC 4.7KOhm 1% 2-Pin 0805 Paper T/R
NTC Thermistors; VISHAY; NTCS0805E3472FMT; 4.7 kOhm; 1 %; 0805; 2 mm
SMD 0805 NTC Thermistor NTC 4.7kOhm 3500K 2mm
NTC THERMISTOR, AEC-Q200, 4.7K, SMD, 0805; Zero Power Resistance at 25°C: 4.7kohm; Product Range: NTCS Series; Thermistor Mounting: SMD; Beta Value (K): 3500K; Thermistor Case Style: 0805 ^2012 Metric]; Ther