Vishay CW0103K300JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 3300ohm, 181.659V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CW0103K300JE12.
IHS
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Pièces de rechange
Ce composant
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
556
Authorized Distributors
6
Resistance
3.3 kΩ
3.3 kΩ
Mount
Through Hole
Case/Package
Axial
Ceramic
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
10 W
10 W
Composition
Wirewound
Wirewound
Temperature Coefficient
30 ppm/°C
30 ppm/°C
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
Ohmite20J3K3E
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 3300ohm, 720V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite20J3K3
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 3300ohm, 720V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite25J3K3E
20 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 3.3kOhm 5W
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 3300ohm, 57.4456V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 3300ohm, 128.4523V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 3300ohm, 99.4987V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay CW0103K300JE12 fournies par ses distributeurs.
Axial FIXED RESISTOR CW 0.375Diax1.781L 9.52mmx45.24mm 13W 3.3kOhm ±30ppm/C
RESISTOR, WIREWOUND, RES 3.3 KILOHMS, PWR-RTG 10 W, TOL 5%, AXIAL, BULK